Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Biblioteka Szkolna

I Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku

"Dobre książki nauczą Cię rzeczy, których nie usłyszysz z ust żadnego nauczyciela."
Facebook
RSS

Korowód bajkowych postaci wypełnił 3 czerwca ulice Olsztynka i teren przyzamcza. Organizatorzy  VII Światowych Dni Bajki – Miejska Biblioteka Publiczna i Miejski Dom Kultury w Olsztynku – zadbali o to, aby było wesoło, bajkowo i kolorowo. W barwną paradę i zapewnienie rozrywki małym mieszkańcom Olsztynka włączyli się również uczniowie naszej szkoły, którym towarzyszyła Pani Dyrektor Grażyna Małek, wolontariuszki ze Szkolnej Grupy Wolontariuszy „My” – Karolina Janiszewska, Kinga Wisowata, Magdalena Weroniecka  [ Read More ]

Nie bądź obojętny

11 Marca 2013 roku wolontariusze przeprowadzili akcję charytatywną na rzecz dwóch rodzin z okolic Olsztynka, które zostały poszkodowane w pożarze. Paczki przekazała pani Osowska, mama jednej z uczennic naszej szkoły. Wszystkim ofiarodawcom przekazujemy serdeczne podziękowania od poszkodowanych rodzin.    

Ośmiu Wspaniałych

Szkolna grupa wolontariuszy MY została zgłoszona do Powiatowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” organizowanego przez fundację Świat Na Tak. Skład grupy w roku szkolnym 2012/13. Kinga Wisowata Michał Kałapus Magdalena Weroniecka Karolina Janiszewska Dagmara Klus Jędrzej Lewandowski Patryk Perduta

Ośmiu Wspaniałych

Wolontariusze: Patrycja Dobrzeniecka, Paulina Lampkowska, Adrianna Więckowska, zostali zgłoszeni do Powiatowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych ” Życzymy powodzenia !!!

„Barwy Wolontariatu”

Szkolna Grupa Wolontariuszy „MY” została zgłoszona do X Edycji Wojewódzkiego Konkursu „Barwy Wolontariatu” organizowanego przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu.

Patrycja Dobrzeniecka, Damian Wierzchowski oraz opiekun wolontariuszy p. Dorota Walter-Obrębska reprezentowali naszą szkołę na Wojewódzkiej Konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Z rąk Pani Wicemarszałek Jolanty Szulc odebrali podziękowania za udział IX edycji konkursu „Barwy Wolontariatu”. W programie konferencji była również debata na temat pozyskiwania i nawiązywania współpracy z wolontariuszami.

Wolontariusze zorganizowali akcję charytatywną pt. „Świąteczna paczka”. Akcja skierowana jest do osób wskazanych przez MOPS w Olsztynku. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!

2 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Olsztynku odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Bezpieczne Marzenia II”. W ramach projektu Grupa Wolontariuszy „MY” realizowała prezentację multimedialną. Z rąk Burmistrza Olsztynka p. Mirosława Stegienki wszyscy uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Nasza Biblioteka wzbogaciła się o szachy i grę logiczną sudoku.

Dnia 23 października o godzinie 1600 Centrum Wolontariatu w Olsztynku organizuje II akcję sprzątania opuszczonych i zaniedbanych grobów. W piątek planujemy przeprowadzić tą akcję na Cmentarzu Komunalnym w Olsztynku przy ulicy Grunwaldzkiej. Do akcji przyłączyło się Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z Olsztynka. W poprzedni piątek wolontariusze sprzątnęli około 40 opuszczonych grobów. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Informacje na bieżąco można przeczytać na stronie Centrum Wolontariatu w Olsztynku.

Walentynki w Bibliot

W bibliotece I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynku już po raz ...

Życzenia Świątecz

"Jest taki dzień, że słowa się łamią, jak opłatek w ...

Udział kolędników

Uczniowie Zespołu Szkół w Olsztynku zaprezentowali przedstawienie kolędnicze na Jarmarku ...

Nowe schronisko dla

Szkolna Grupa Wolontariuszy "MY" w dniach od 5.12 do 19.12 ...

XIX Powiatowy Przegl

6 grudnia uczestniczyliśmy w XIX Powiatowym Przeglądzie Grup Kolędujących Barczewo ...