Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Biblioteka Szkolna

I Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku

"Dobre książki nauczą Cię rzeczy, których nie usłyszysz z ust żadnego nauczyciela."
Facebook
RSS

Gra o pierścień

3 Maja 2013 Miejska Biblioteka Publiczna, we współpracy z Dyskusyjnym Klubem Książki, Bractwem Rycerskim w Olsztynku i Miejskim Domem Kultury w Olsztynku zorganizowała Grę miejską na motywach powieści J. R. R. Tolkiena „Władca Pierścieni”. W tej plenerowej grze udział wzięli uczniowie (w drużynach): Gobliny z Wałbrzycha Michał Kałapus Dawid Ostasz Daniel Bednarski Damian Obuchowicz Sługusy Mordoru Mateusz Szkoda Szymon Mordasewicz Michał Szydłowski Robert Nurkiewicz Piotr Kluczek (LO 4 w Olsztynie)  [ Read More ]

W ramach zajęć plastycznych w bibliotece uczniowie przygotowali prace i wzięli udział w następujących konkursach. Giżycko – portret miastaOpowieści z morskich fal… – morska abstrakcja„Nasz Las”Miło nam zakomunikować, że uczennice Ania Król i Paulina Osowska znalazły się w finale II Edycji Powiatowego Konkursu, pod patronatem Starosty Powiatu Olsztyńskiego, którego organizatorami byli: Nadleśnictwo Olsztyn, Pałac Młodzieży w Olsztynie, Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Prace naszych uczennic wybrano spośród 1267 przesłanych na konkurs.  [ Read More ]

Konkurs

Biblioteka zaprasza uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Przyłapani na czytaniu”. Podpisane imieniem i nazwiskiem fotogramy w dowolnym formacie, należy składać w bibliotece do końca marca.

Konkurs plastyczny

Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie zaprasza młodzież szkolną do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Moja Przygoda w Muzeum”. Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy o muzeach, uwrażliwienie na zagadnienia związane z ochroną zabytków oraz rozwijanie umiejętności plastycznych. Konkurs trwa do 10 czerwca 2011 roku. O szczegóły pytajcie w Bibliotece.

Tu czytamy

Biblioteka Szkolna zaprasza na wystawę zakładek do książek oraz tego wszystkiego co pozostawiają czytelnicy w książkach.  

Konkurs – zakładka

Biblioteka Szkolna ogłasza konkurs na zakładkę do książki. Technika pracy dowolna. Termin składania prac do końca października. Szczegółowy regulamin dostępny w bibliotece, regulamin po kliknięciu czytaj więcej.

Zdarzyło się 20 lat temu w Polsce… Przedmiotem konkursu są prace plastyczne w formie plakatu lub hasła, które w ciekawy i oryginalny sposób przypomną oraz upamiętnią przemiany, jakie zaszły w Polsce w 1989 roku. Prace mogą być przygotowane indywidualnie lub zespołowo. Zależy nam, żeby polska szkoła nadrobiła niedostatki w uczeniu historii najnowszej – podkreśliła minister Katarzyna Hall, wraz z marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim ogłaszając 1 czerwca konkurs „Zdarzyło się 20  [ Read More ]

Zgłoszenie kandydatur wolontariuszy do Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”: 1. Dzwonkowska Marta 2. Jaskulska Sylwia 3. Remiszewska Kinga 4. Szkoda Marta 5. Wierzchowski Damian

„Moje wakacje”

W bibliotece odbył się konkurs fotograficzny pt. „Moje wakacje” Laureatami konkursu zostali: Łukasz Ługowski, Paulina Jaworska, Paulina Zielińska. Wszyscy otrzymali nagrody książkowe.

Walentynki w Bibliot

W bibliotece I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynku już po raz ...

Życzenia Świątecz

"Jest taki dzień, że słowa się łamią, jak opłatek w ...

Udział kolędników

Uczniowie Zespołu Szkół w Olsztynku zaprezentowali przedstawienie kolędnicze na Jarmarku ...

Nowe schronisko dla

Szkolna Grupa Wolontariuszy "MY" w dniach od 5.12 do 19.12 ...

XIX Powiatowy Przegl

6 grudnia uczestniczyliśmy w XIX Powiatowym Przeglądzie Grup Kolędujących Barczewo ...