Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Biblioteka Szkolna

I Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku

"Dobre książki nauczą Cię rzeczy, których nie usłyszysz z ust żadnego nauczyciela."
Facebook
RSS

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, obchodzonego w tym roku pod hasłem „Biblioteki szkolne – klucz do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości”, uczniowie przeprowadzili akcję plakatową, promującą książki, biblioteki, czytelnictwo. Zaprezentowano też wystawę zakładek do książek „Tu czytam”, na której znalazły się m.in. zakładki wykonane przez uczniów.  

W październiku Szkolna Grupa Wolontariuszy „MY” przeprowadziła akcję plakatową w związku z Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych, który w tym roku przebiegał pod hasłem ” Biblioteki szkolne przygotowują uczniów do życia „. Na korytarzu szkolnym i przed biblioteką wyeksponowano plakaty wykonane przez uczniów, promujące książki, bibliotekę i czytelnictwo.

W październiku obchodzony jest Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Hasło na rok 2010 brzmi: „Różnorodność, energia, wyzwania – oto biblioteka szkolna„ Uczniowie naszej szkoły wykonali plakaty promujące Bibliotekę oraz zachęcają do czytania.

Październik 2009

Hasło tego roku to: „Biblioteki szkolne – pełen obraz” Międzynarodowe święto bibliotek szkolnych zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego (International Association of School Librarianship – www.iasl-online.org). Dotychczas było obchodzone co roku w czwarty poniedziałek października. Hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych brzmi: „Biblioteki szkolne: Pełen obraz” W naszej szkole uczniowie wykonali plakaty, które promują bibliotekę i czytelnictwo.  

Walentynki w Bibliot

W bibliotece I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynku już po raz ...

Życzenia Świątecz

"Jest taki dzień, że słowa się łamią, jak opłatek w ...

Udział kolędników

Uczniowie Zespołu Szkół w Olsztynku zaprezentowali przedstawienie kolędnicze na Jarmarku ...

Nowe schronisko dla

Szkolna Grupa Wolontariuszy "MY" w dniach od 5.12 do 19.12 ...

XIX Powiatowy Przegl

6 grudnia uczestniczyliśmy w XIX Powiatowym Przeglądzie Grup Kolędujących Barczewo ...