Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Biblioteka Szkolna

I Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku

"Dobre książki nauczą Cię rzeczy, których nie usłyszysz z ust żadnego nauczyciela."
Facebook
RSS

Świąteczne życzenia

„Jest taki dzień, że wszystkie słowa łamią się jak opłatek w dłoni…” Najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne dla wszystkich czytelników biblioteki.

Z okazji tego szczególnego dnia, jakim jest Dzień Kobiet chciałbym Wam Drogie Panie życzyć wszystkiego najlepszego. Życzę Wam spełnienia wszystkich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Wielu sukcesów w życiu prywatnym i w samym procesie kształcenia. Pamiętajcie, że świat bez kobiet nie miałby sensu.

Dzień Kobiet

Z okazji tak ważnego dnia, jakim jest Dzień Kobiet  najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom: Dużo, dużo zdrowia, szczęścia, miłości, spełnienia najskrytszych marzeń zarówno tych małych jaki i wielkich. Wielu sukcesów w życiu osobistym jak i naukowym:))

Dzień Matki

Oczy matki  W zielonych oczach matki świeci wiosenna łąka. Słońce na drzewach śpiewa i budzi kwiaty w pąkach. W błękitnych oczach matki pogodne niebo fruwa. Kiedy zasypiasz – matka jak gwiazda nad snem czuwa. W niebieskich oczach matki szepcze kwitnący strumień. Tak opowiadać bajki to tylko mama umie. A w czarnych oczach matki noc od samego świtu okrywa cię skrzydłami ze srebra i błękitu.   26.05.2009   Źródło: Scheitel Czytaj więcej  [ Read More ]

Walentynki w Bibliot

W bibliotece I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynku już po raz ...

Życzenia Świątecz

"Jest taki dzień, że słowa się łamią, jak opłatek w ...

Udział kolędników

Uczniowie Zespołu Szkół w Olsztynku zaprezentowali przedstawienie kolędnicze na Jarmarku ...

Nowe schronisko dla

Szkolna Grupa Wolontariuszy "MY" w dniach od 5.12 do 19.12 ...

XIX Powiatowy Przegl

6 grudnia uczestniczyliśmy w XIX Powiatowym Przeglądzie Grup Kolędujących Barczewo ...